New Living Center - Showroom BSS Praha s.r.o.

Showroom BSS Praha

Naše společnost je partnerem unikátního projektu New Living Center, který pod svoji střechu sdružil dodavatele všech komodit a služeb, které potřebujete pro rekonstrukci a nebo výstavbu Vašeho bytu či rodinného domu, k vybudování administrativní budovy, hotelu, nemocnice a tak dále.

Společnost BSS Praha s.r.o. má ve druhém patře centra svůj rozsáhlý showroom. Vystavujeme zde portfolio prestižních značek audiovizuální a řídící techinky. Nabízíme Vám služby a nejvhodnější řešení na míru přesně pro Váš projekt. Naši zkušení pracovníci Vám rádi pomohou s plánováním a realizací Vašeho projektu. Předvedeme Vám vybranou audiovizuální techniku, provedeme Vás po expozicích, které Vás zajímají, poradíme Vám s návrhem i realizací Vašeho projektu.

Neváhejte nás navštívit. Rádi Vás uvidíme.

 

Showroom Cabasse

V září roku 2016 jsme otevřeli v New Living Center v České republice ojedinělý, specializovaný showroom s prvotřídními produkty světoznámé značky na poli audiotechniky - Cabasse. V našem showroomu naleznete nejaktuálnější novinky i osvědčené produkty této značky. Veškerou techniku Vám rádi představíme. Audiosoustavy je možné na místě vyzkoušet a poslechnout si třeba Vaší oblíbenou skladbu. K dispozici Vám budou naši proškolení pracovníci, kteří Vám zodpoví jakékoli dotazy ohledně produktů značky Cabasse. Společnost BSS Praha je dlouholetým specialistou na audiotechnolgie. Využijte našich bohatých zkušeností. Rádi Vám pomůžeme.

 

New Living Center - představení projektu

Na ploše 9 000 m² najdete v 5 patrech expozice nejprestižnějších značek a jejich ucelený sortiment. V jednotlivých vzorkovnách Vám budou představeny v dokonalé souhře interiérový nábytek, kuchyně a  koupelny, doplněné o prezentaci světel, dekorací, látek a podobně. Na podlahách jednotlivých interiérů uvidíte reálné použití dlažeb, plovoucích podlah, vinylů a dalších moderních povrchů. V letní sezóně se můžete těšit na venkovní střešní expozici exteriérového nábytku, zábradlí pro terasy, zimní zahrady a pergoly.

Komplexní a ucelená nabídka poskytuje nevídaný servis v oblasti služeb. Ve spolupráci s architekty, stavebními firmami a dalšími poskytovateli služeb a kolegy pro vás zařídíme vše, co je potřeba pro zdárnou realizici vašich projektů. V rámci NLC nabízejí své služby architekti v oblasti interiérového designu a zahradních úprav, realizační firmy jednotlivých technologií (topení, elektroinstalace, inteligentní systémy apod.), úklidové firmy a další. 

New Living Center je v České republice (ale i střední a východní Evropě) ojedinělý koncept, který vás nadchne svojí nabídkou a službami.

 

Zaujal Vás náš showroom? Rádi by jste se o něm dozvěděli více? Chcete jej navštívit? Kontaktujte nás!

 

Logo

Vrátit se zpět
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace