21.04.2016 Otevřeli jsme nový showroom v New Living Center!

 

 

 BSS Praha ShowroomBSS Praha Showroom 2BSS Praha Showroom 3

 

 

BSS Praha má nový showroom!

Dne 21.04.2016 byl slavnostně otevřen projekt New Living Center, ve kterém pro Vás společnost BSS Praha instalovala nový showroom, kde naleznete tu nejmodernější audiovizuální a řídící techniku, systémy a další produkty. Naši specialisté jsou Vám k dispozici, aby Vám s pomocí 'know-how' společnosti BSS Praha pomohli navrhnou a zrealizovat jakýkoli projekt!

 

Jedinečný projekt New Living Center

Na ploše 9 000 m² najdete v 5 patrech expozice nejprestižnějších značek a jejich ucelený sortiment. V jednotlivých vzorkovnách Vám budou představeny v dokonalé souhře interiérový nábytek, kuchyně a  koupelny, doplněné o prezentaci světel, dekorací, látek a podobně. Na podlahách jednotlivých interiérů uvidíte reálné použití dlažeb, plovoucích podlah, vinylů a dalších moderních povrchů. V letní sezóně se můžete těšit na venkovní střešní expozici exteriérového nábytku, zábradlí pro terasy, zimní zahrady a pergoly.

komplexní a ucelená nabídka poskytuje skvělý servis v oblasti služeb. Ve spolupráci s architekty, stavebními firmami a dalšími poskytovateli služeb a kolegy pro vás zařídíme vše, co je potřeba pro zdárnou realizici vašich projektů. V rámci NLC nabízejí své služby architekti v oblasti interiérového designu a zahradních úprav, realizační firmy jednotlivých technologií (topení, elektroinstalace, inteligentní systémy apod.), úklidové firmy a další. 

New Living Center je v České republice (ale i střední a východní Evropě) ojedinělý koncept, který vás nadchne svojí nabídkou a službami.

Více informací a fotografií naleznete zde.

 

Vrátit se zpět